MENÜ
YNC Hakkında

Firmamız 1999 yılında Şirket Kurucumuz Kazım YONCA tarafından  YNC PARİS BAT 93 adıyla Fransa’da kurulmuştur. 2007 yılından itibaren Mimari, tasarım projeleriyle inşaat sektöründe garantili yaşam alanlarını BURSA’da oluşturmaya devam etmektedir.

YNC İnşaat olarak Çağdaş, estetik, işlevsel ve isteğinize uygun nitelikli işçilik uygulamalarına özenle dikkat etmekteyiz.

Dairelerimiz hazır ve garantili olarak teslim edilmektedir. İnşaat aşamasında farklı hizmet seçenekleri ile müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Standart dekorasyonlu evlerimizi sunduğumuz gibi , istenirse teknik personelimizin yardımıyla müşterilerimizin zevklerine ve isteklerine hitap eden değişiklikleri uygulayabilmekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz projeleri, proje odaklı olarak, planlanan bütçe ve süre içerisinde tamamlarken; aynı zamanda müşteri odaklı olarak, büyük zorluklarla kurduğumuz ilişkileri etkili biçimde yönetme becerisini gösterdik.

Bugüne kadar elde ettiğimiz başarılardan cesaret alarak, nitelikli insan kaynağımızın, çifte odaklılık anlayışımızın ve asla taviz vermediğimiz değerlerimizin bizi daha ilerilere taşıyacağına inanıyoruz.

 

YNC inşaat adına;
Çağlar YONCA